امداد خودرو زنوز 09143339518

به سایت امداد خودرو زنوز شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکتهای امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر زنوز، حمل خودرو با کفی خودرو بر در زنوز، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در زنوز شرکت آقای امداد خودرو میباشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در زنوز به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو زنوز شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو زنوز غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکتهای امداد خودرو به همشهریان عزیز در شهر زنوز خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو زنوز

امداد خودرو زنوز

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای زنوز از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو زنوز آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر زنوز به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودرو شما مشتریان عزیز اعزام گردد. 

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و برق خودروهای چینی در تبریز و برق خودروهای وارداتی در تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در زنوز این تعهد را به شهروندان عزیز میدهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش زنوز

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه فعالیت و اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر زنوز باید هنگام درخواست یدک کش در شهر زنوز از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش زنوز

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو سیس: 09143339518

امداد خودرو مراغه: 09148743588

امداد خودرو میاندوآب: 09143339518

امداد خودرو ملکان: 09148743588

خودروبر زنوز

ما در واحد خودروبر زنوز شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. درکنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر زنوز ارائه دهند. 

علاوه بر این، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان میتوانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر زنوز

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

1 در مورد “امداد خودرو زنوز | 09143339518 | خودروبر زنوز”

  1. بازتاب: امداد خودرو تبریز |09148743588 | بهترین امداد خودرو در تبریز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
اسکرول به بالا