امداد خودرو تبریز آقای امداد خودرو

امداد خودرو تبریز با هدف کمک به مشتریان عزیز در بروز مشکلات خودرو تشکیل شده است. امداد خودرو تبریز یکی از خدمات مهم در صنعت خودرو در شهر تبریز است که به مشتریان در مواقع اضطراری و نیاز به کمک فوری در بروز مشکلات خودرو ارائه می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از مشکلات خودروها در ساعات شبانه روزی و در اوقات تعطیلی رخ می‌دهند، این خدمات بسیار مفید و ضروری برای مشتریان خودرو محسوب می‌شود. خدماتی که امداد خودرو تبریز به مشتریان ارائه می‌دهد عبارتند از:

 1. برطرف کردن نقص خودرو در محل: در صورتی که خودروشما در محلی مانند جاده، پارکینگ و یا خیابان خراب شود، امداد خودرو تبریز می‌تواندبه صورت سریع و در محل مشکل خودرو را برطرف کند. این خدمات شامل تعمیرات معمولی نظیر تعویض لاستیک، امداد باتری تبریز، تعویض روغن سیار تبریز و… می‌شوند.
 2. کمک در موارد بحرانی: در موارد بحرانی مانند حوادث رانندگی، امداد خودرو شبانه روزی در تبریز می‌تواند به شما کمک کند. این مورد شامل کمک در برخورد با حوادث، حمل و نقل خودرو آسیب دیده و کمک به افراد مجروح می‌شود.
 3. جمل خودرو: در صورتی که خودروی شما نیاز به حمل دارد، امداد خودرو شبانه روزی تبریز می‌تواند خودرو شما را به مقصد مورد نطر حمل کند. این خدمات شامل حمل خودروهای سبک و سنگین، حمل خودروهای شاسی بلند، ون ها، مینی ون‌ها و… می‌شوند. با استفاده از این خدمات مشتریان می‌‌توانند به راحتی در مواقع اضطراری، با خیالی آسوده از خودرو خود استفاده کنند. بهتر است اضافه کنیم که برای استقاده از خدمات امداد خودرو شبانه روزی تبریز، می‌توانید با شماره تلفن‌های سرویس دهی مربوط به این خدمات تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام کنید.

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز با پوشش دهی استان آذربایجان شرقی، در صدد امداد رسانی جاده‌ای به شما مشتریان و مسافران عزیز میباشد.

جهت افزایش رفاه حال شما عزیزان ، تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما، به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می شود. مجموعه ما هیچ حد و مرزی برای امداد رسانی به شما مشتریان عزیز ندارند. در شرایط بد آب و هوایی، جاده های ناهموار کوهستانی و در تمام ایام هفته یا ساعات روز در کنار شما خواهیم بود. حتما لازم نیست تا در هنگام تصادفات یا خرابی های اتومبیل با ما تماس بگیرید. چرا که امداد خودرو تبریز در همه حال و مشکلات اتومبیلی می‌تواند به شما یاری برساند. خدماتی که توسط امداد خودرو تبریز شرکت آقای امداد خودرو به شما عزیزان ارائه میشود، شامل موارد زیر است:

 • کمک رسانی لحظه ای و جاده ای به مشتریان عزیز در تبریز و حومه آن.
 • ارسال انواع یدک کش چرخگیر و زنجیری، جرثقیل، خودروبر و خودروسوار متناسب با نوع و شرایط اتومبیل شما به محل خودرو شما در تبریز.
 • اعزام مکانیک سیار در تبریز و یا تعمیر کار سیار به محل اتومبیل شما جهت انجام تعمیرات کلی یا جزئی 
 • سوخت رسانی سیار تبریز توسط واحد های سیار به جا ماندگان که در تبریز و جاده های اطراف تبریز بنزین تمام کرده‌اند.
 • امداد باتری تبریز سوسط شخص باطری ساز سیار کار بلد و راه اندازی مجدد اتومبیل خاموش شده.
 • تعمیر قطعات اتومبیل به گونه ای که در صورت امکان نیاز به تعویض قطعه نباشد.
 • تعویض قطعات ( در صورت عدم امکان تعمیر شدن ) به صورت حرفه‌ای و تضمینی.
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال کارخانه‌ای در هنگام تعمیرات، ضمانت و گارانتی تعمیرات.
 • پنچر گیری سیار تبریز و رفع پنچری خصوصا برای بانوان راننده;  تعویض لاستیک، تایر و رفع پنچری سریع و مطمئن.
 • دیاگ زنی رایگان و عیب یابی کامل اتومبیل مشتریان عزیز در شهر تبریز.

و هزاران خدمات امدادی ریز و درشت دیگر توسط امداد خودرو تبریز به مشتریان عزیز در شهر تبریز ارائه می‌گردد. شما می‌توانید با مشاهده هر گونه مشکل و یا نقص فنی در اتومبیل خود جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید. کارشناسان امداد خودرو تبریز پسخ گوی تمامی تماس های شما مشتریان عزیز می‌باشند.

یدک کش تبریز

برای اعزام فوری امداد خودرو تبریز با شماره 09141099808 تماس بگیرید. و در صورتی که به مکانیک سیار تبریز، یدک کش تبریز و یا خودرو بر تبریز نیاز دارید با شماره تلفن 09148743588 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو agayeemdadkhodro بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به همشهریان، رانندگان و مسافران عزیز می‌باشد.

امدادخودرو تبریز شرکت آقای امداد خودرو برای اکثر خودروهای داخلی و خارجی خدمات امدادی ارائه می‌نمایند که شامل امداد خودرو ایران خودرو تبریز، امداد خودرو سایپا تبریز، امداد خودرو پارس خودرو تبریز، امداد خودرو کرمان موتور تبریز، امداد خودرو تلاش خودرو تبریز، امداد خودرو ام وی ام تبریز، امداد خودرو هیوندای تبریز، امداد خودرو کیا تبریز، امداد خودرو مرسدس بنز تبریز، امداد خودرو بی ام و تبریز، امداد خودرو خودروهای ارس پلاک تبریز، امداد خودروهای خودروهای گذر موقت تبریز و خدمات امدادی تمامی خودروها را تحت پوشش خود قرار داده است.

امداد خودرو تبریز

امداد خودرو تبریز با حضور در محل شما در کمترین زمان ممکن، تمامی خدمات امداد رسانی و جابجایی خودروی شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند.

هدف از امدادخودرو تبریز کسب رضایت شما می باشد. امداد خودروی انواع خودرو در محل شما انجام خواهد شد.

امداد خودرو تبریز معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر تبریز زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو تبریز ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو تبریز شامل یدک کش تبریز ، خودروبر تبریز ،

کفی تبریز ، مکانیک سیار تبریز ، بنزین سیار تبریز ، باتری به باتری و پنچری در تبریز می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر تبریز صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

خودروبر تبریز

امداد خودرو شبانه روزی تبریز در تمام مناطق شهرستان تبریز

خودرو بر تبریز با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق تبریز را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

تماس سریع و فوری: 09143339518

در شهر تبریز بسیاری از امداد خودرو ها خدمات شبانه روزی ارائه نمی دهند که این امر باعث ناراحتی و نگرانی همشهریان عزیز را در پی دارد. ولی نکته مهم و قابل توجه اینجاست که شرکت امداد خودرو آقای امداد خودرو در شهر تبریز تمامی کادر امدادی خود را شیفت بندی کرده است که یکی از آنها شیفت شب این شرکت می باشند که از ساعت 22 شب شروع بکار نموده و تا ساعت 6 صبح در امر امداد خودرو شبانه روزی تبریز خدمات امدادی به مشتریان عزیز در این شهر ارائه می نمایند.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو تبریز آقای امداد خودرو تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو تبریز در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امداد خودرو تبریز آقای امداد خودرو تماس بگیرید.

امداد خودرو تبریز یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امدادخودرو در تبریز و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

امداد خودرو تبریز

یدک کش تبریز

اصولا به خودروهایی که برای جابجایی خودرو به کار میروند یدک کش می‌گویند. اما نوع آنها متفاوت است و با گذشت زمان پیشرفت چشمگیری در این صنعت ایجاد شده است. در زمان اولیه ایجاد یدک کش ها در کشور ما که بسیار ساده تر بود باعث شکسته شدن سپر و یا آسیب هایی به جلوبندی خودرو حمل شونده وارد میشد که باعث ناراحتی مالک خودرو حمل شده میشد.

ولی ما توانستیم با بروز کردن یدک کش های این شرکت از ایجاد این گونه حوادث جلوگیری نموده و خودرو را بدون کوچکترین آسیب و نگرانی به محل در خواست مشتریان عزیز در شهر تبریز انتقال دهیم و این افتخاریست که یکی از بهترین شرکت های یدک کش تبریز از نظر مشتریان عزیز در سال 20231402 به شمار می‌آییم.

یکی از خدمات امداد خودرو تبریز آقای امداد خودرو یدک کش انواع ماشین‌ها در تبریز می‌باشد. در صورتی که مشکل ماشین شما در محلی که با مشکل برخودر کرده است حل نشود، ما با استفاده از یدک کش‌های استاندارد در تبریز ماشین شما را به نزدیک‌ترین تعمیر گاه یا تعمیرگاه مدنظر شما یدک می‌کنیم.

شرکت خدمات خودرویی آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو شبانه روزی آقای امداد خودرو در  38 دستگاه یدک کش در تمامی نقاط شهر تبریز را مستقر نموده که تنها با یک تماس همشهریان عزیز به محل خودرو شما اعزام گردند. جرثقیل و یدک کش های این شرکت مجهز به چرخگیر های هیدرولیکی بوده و هنگام حمل خودرو هیچ گونه آسیبی به خودرو مشتریان نمی رسانند.

تمامی راننده های یدک کش شرکت امدادخودرو تبریز آقای امداد خودرو کاملا مجرب بوده و بدون هیچ نگرانی در سر تا سر شهر تبریز در زمینه حمل خودرو فعالیت می نمایند. در هنگام تصادف خودرو به دلیل وارد شدن استرس به راننده و راه بندان فقط کافیست با شماره تلفن امداد خودرو آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا نزدیکترین یدک کش را به محل خودرو شما اعزام نماییم.

امداد خودرو آقای امداد خودرو  تمامی مناطق شهر تبریز را تحت پوشش خود قرار داده که عبارت است از:

 • یدک کش تبریز
 • یدک کش اتوبان کسایی تبریز
 • یدک کش اتوبان پاسداران تبریز
 • یدک کش شهرک باغمیشه
 • یدک کش رشدیه
 • یدک کش ولیعصر تبریز
 • یدک کش منظریه
 • یدک کش راه آهن
 • یدک کش نصف راه
 • یدک کش عباسی
 • یدک کش آبرسان
 • یدک کش خیابان امام

امداد خودرو تبریز

خودرو بر تبریز 

 خودروبر تبریز شرکت آقای امداد خودرو آماده ارائه خدمات، حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر و جابجایی خودروهای وارداتی. حمل خودروهای لوکس و کلاسیک. خودروبر تبریز به تهران، خودروبر تهران به تبریز. خودروبر تبریز به رشت و ارسال تمامی خودروهای سواری و شاسی از تبریز به تمامی استان های کشور می‌باشند.

تمامی خودروبر های شرکت آقای امداد خودرو در تبریز متشکل از راننده های مجرب و کار بلد و تمامی خودروهای خودروبر این شرکت تمام هیدرولیک بوده و در کمترین زمان و کمترین هزینه و بیمه نامه معتبر حمل خودروی شما مشتریان عزیز در شهر تبریز را به نحو احسن انجام می‌دهند.

اگر چنانچه نیاز به جابجایی خودرو ایمن توسط خودروبر را در شهر تبریز داشتید بلافاصله با ما تماس بگیرید.

09141099808 09148743588 04136629290

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

5 در مورد “امداد خودرو تبریز | 09148743588 | خودروبر تبریز”

 1. بازتاب: امداد خودرو شهر جدید سهند | 09148743588 | یدک کش سهند

 2. بازتاب: امداد خودرو ماکو 09143339518 امداد فوری + ارزان + مطمعن

 3. بازتاب: امداد خودرو هادیشهر ( 09143339518 ) خودروبر هادیشهر

 4. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

 5. بازتاب: امداد خودرو تبریز | 09148743588 | بهترین امداد خودرو 1402

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا