امداد خودرو صوفیان شرکت آقای امداد خودرو

امداد خودرو صوفیان شرکت آقای امداد خودرو یکی از پر سابقه ترین خدمات امداد خودرویی در شهر صوفیان می‌باشد. این خدمات از سال 1390 آغاز شده و با تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این سازمان به یکی از بزرگترین خدمات امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی تبدیل شده است.

امداد خودرو صوفیان شرکت آقای امداد خودرو با دارا بودن تجهیزات و وسایل مورد نیاز، از جمله کامیونت های خودروبر، نیسان های یدک کش هیدرولیکی و زنجیری و خودروهای امدادی تعمیر در محل در شهر صوفیان در هر شرایط و موقعیتی به درخواست مشتریان عزیز در شهر صوفیان رسیدگی و خدمات امدادی ارائه می‌نمایند.

این شرکت خدماتی 24 ساعته در تمامی ایام سال حتی در روزهای تعطیل خدمات امدادی ارائه مینمایند. این خدمات شامل حمل خودرو در صوفیان، تعمیر در محل صوفیان ( مکانیک سیار صوفیانسوخت رسانی صوفیان، و تمامی خدمات امدادی با جدیدترین تکنولوژی های امداد خودرویی به مشتریان عزیز در شهر صوفیان خدمت رسانی می‌کنند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو صوفیان

امداد خودرو صوفیان

تعمیر و تعویض انواع قطعات اورجینال شرکتی با تیم حرفه‌ای آقای امداد خودرو و یدک کش صوفیان این شرکت به صورت ضمانت شده انجام می‌گیرد.

اصلی ترین خدمات امداد خودرو صوفیان عبارت است از:

  • تعمیر در محل صوفیان
  • امداد باتری صوفیان
  • مکانیک سیار صوفیان
  • سوخت رسانی صوفیان
  • پنچرگیری صوفیان

برای اعزام فوری با شماره تلفن 09143339518 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار صوفیان، یدک کش صوفیان و یا خودروبر صوفیان جهت حمل خودرو در شهر صوفیان نیاز دارید باشماره تلفن 09148743588 تماس بگیرید.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر صوفیان را از ما بخواهید.

یدک کش صوفیان

شرکت امداد خودرویی آقای امداد خودرو در یکی از بهترین شهرهای استان آذربایجان شرقی می‌باشند، خودروهای یدک کش و کفی خودروبر های متعددی در در تمام نقاط این شهر قرار دهند که تمامی ملزومات امداد خودرویی در تمامی نقاط در این شهر را در کمترین زمان به مشتریان، همشهریان و مسافران عزیز در شهر صوفیان ارائه نمایند.

یدک کش صوفیان و تمامی خودروبر های صوفیان که تحت پوشش شرکت آقای امداد خودرو می‌باشد همگی دارای پروانه فعالیت از سازمان مربوطه بوده و با اکیپ گاملا مجربی به مشتریان عزیز در شهر صوفیان خدمات امداد خودرویی ارائه می‌نمایند.

خودروهای یدک کش آقای امداد خودرو در شهر صوفیان غالب بر 10 دستگاه خودرو یدک کش هیدرولیکی و یدک کش زنجیری دکل دار می‌باشد که به دلیل پر تردد بودن این شهر در سه خروجی این شهر مستقر می‌باشند.

امداد خودرو صوفیان – 

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

3 در مورد “بهترین امداد خودرو صوفیان ( 09143339518 ) ارزان + سریع + مطمعن”

  1. بازتاب: امداد خودرو مهربان | 09148743588 | یدک کش مهربان

  2. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

  3. بازتاب: امداد خودرو ماکو 09143339518 امداد فوری + ارزان + مطمعن

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا