امداد خودرو شهر جدید سهند  09143339518

به سایت امداد خودرو شهر جدید سهند شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل خودرو با یدک کش در شهر سهند، حمل خودرو با کفی خودرو بر در شهرسهند، تعمیر در محل ، پنچرگیری سیار و تمامی خدماتی امدادی در شهر جدید سهند شرکت امداد خودرو آقای امداد خودرو میباشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امدادخودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در سهند به خود جلب نمایند. تعرفه های امدادخودرو شهر جدید سهند شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امدادخودرو سهند غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در سهند خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

"</p

امداد خودرو شهر جدید سهند

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای سهند از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو سهند شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر سهند به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امدادخودرو  تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودرویی خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر جدید سهند را از ما بخواهید.

مچموعه خدمات خودرویی آقای امدادخودرو در سهند این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست )

یدک کش شهر جدید سهند

یدک کش شهر جدید سهند

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار پروانه فعالیت داشته باشند و مشتریان عزیز در شهر جدیدسهند باید هنگام درخواست یدک کش. در شهر سهند از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. جرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های شرکت امداد خودرو سهند شرکت آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا می‎‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند.

خودروهای یدک کش سهند شرکت فراز به دو دسته تقسیم می‌شوندکه عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

وخودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند. هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند. که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت. و خودروهایی از این قبیل به کار میروند.

خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنند به کار میروند.

امدادخودرو شهر سهند شرکت آفای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. کافیشت با ما تماس بگیرید. 041363292900914109980809148743588

خودروبر شهر جدید سهند

خودروبر شهر جدید سهند

ما در واحد خودروبر شهر جدید سهند شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر جدید سهند ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امداد گران این شرکت یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

3 در مورد “بهترین امداد خودرو شهر جدید سهند ( 09148743588 ) ارزانتر از همه جا”

  1. بازتاب: امداد خودرو شهر جدید سهند | 09148743588 | یدک کش سهند

  2. بازتاب: امداد خودرو هادیشهر ( 09143339518 ) خودروبر هادیشهر

  3. بازتاب: امداد خودرو تبریز | 09148743588 | بهترین امداد خودرو 1402

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا