امداد خودرو سراب 09143339518

به سایت امداد خودرو سراب شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکتهای امداد خودرو در زمینه حمل خودرو یا یدک کش در شهر سراب، حمل خودرو با کفی خودرو بر در سراب، تعمیر در محل ، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در سراب شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در سراب به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو سراب شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو سراب غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در سراب خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو سراب

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای سراب از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو سراب شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر سراب به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای ایران خودرو، برق و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریساز و برق خودروهای چینی در تبریز و خودروهای وارداتی و مرجع برق خودرو تبریز خودروهای بروز و وارداتی را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در سراب این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو هادیشهر و امداد خودرو طویقون از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میباشند.

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست )

یدک کش سراب

 

یدک کش سراب

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر سراب باید هنگام درخواست یدک کش. در شهر سراب از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های شرکت امداد خودرو سراب  شرکت آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند.

خودروهای یدک کش سراب شرکت آقای امداد خودرو به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند. هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند. که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت. و خودروهایی از این قبیل به کار میروند.

خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنند به کار میروند.

امداد خودرو سراب شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. کافیست با ما تماس بگیرید. 091433395180914874358809141099808

خودروبر سراب

خودروبر سراب

ما در واحد خودروبر سراب شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر سراب ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امداد گران این شرکت یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

7 در مورد “بهترین امداد خودرو سراب ( 09143339518 ) سریع+ایمن+ مطمئن”

  1. بازتاب: امداد خودرو بستان آباد | 09148743588 | یدک کش بستان آباد

  2. بازتاب: امداد خودرو سردرود | 09148743588 | یدک کش سردرود

  3. بازتاب: امداد خودرو تبریز |09148743588 | بهترین امداد خودرو در تبریز

  4. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

  5. بازتاب: امداد خودرو صوفیان | 09148743588 | یدک کش صوفیان

  6. بازتاب: امداد خودرو مرند | 09148743588 | خودروبر مرند

  7. بازتاب: امداد خودرو مهربان | 09148743588 | یدک کش مهربان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
اسکرول به بالا