امداد خودرو مشگین شهر 09143339518

به سایت امداد خودرو مشگین شهر آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکتهای امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر مشگین شهر، حمل خودرو با کفی خودرو بر در مشگین شهر، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در مشگین شهر، شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در مشگین شهر به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو مشگین شهر شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو مشگین شهر غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در مشگین شهر خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو مشگین شهر

امداد خودرو مشگین شهر

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای مشگین شهر از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو مشگین شهر آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر مشگین شهر به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و برق خودروهای چینی در تبریز و خودروهای وارداتی و مرجع برق خودرو تبریز خودروهای بروز و وارداتی را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در مشگین شهر این تعهد را به شهروندان عزیز میدهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود: 

امداد خودرو تبریز: 09148743588

امداد خودرو سردرود: 09143339518

امداد خودرو بستان آباد: 09148743588

امداد خودرو ایلخچی: 09143339518

امداد خودرو هادیشهر و امداد خودرو طویقون از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میباشند.

یدک کش مشگین شهر

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست )

یدک کش مشگین شهر

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر مشگین شهر باید هنگام درخواست یدک کش در مشگین شهر از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های شرکت امداد خودرو مشگین شهر آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا میباشند و در صورت بروز هر گونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت میباشند.

خودروبر مشگین شهر

ما در واحد خودروبر مشگین شهر شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر مشگین شهر ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان میتوانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر مشگین شهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
اسکرول به بالا