امداد خودرو هادیشهر شرکت آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو آقای امداد خودرو یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو کشوری بخصوص شعبه امداد خودرو هادیشهر سابقه درخشانی از خدمات امداد خودرو، یدک کش هادیشهر و همچنین خودروبر هادیشهر به همشهریان عزیز در شهر هادیشهر ارائه نموده و توانسته طی سالهای اخیر رضایت بیشتری از همشهریان عزیز در شهر هادیشهر را به خود جلب نمایند.

مجموعه امداد خودرو شرکت آقای امداد خودرو با بهره گیری از تیمی مجرب و همچنین بهترین و ایمن ترین کامیونت های خودرو بر اقدام به خدمت دهی در زمینه حمل و نقل خودرو کرده است. مجموعه ما ارائه دهنده خدمات مکانیکی توسط برترین مکانیک ها در شهر هادیشهر می‌باشند. شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید. حمل خودرو به تمامی نقاط کشور با بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط امداد خودرو هادیشهر آقای امداد خودرو در کمترین زمان.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

مجموعه امداد خودرو هادیشهر این تعهد را به مشتریان عزیز می‌دهد که تمام هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

امداد خودرو هادیشهر

(رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست)

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودرهای وارداتی و مرجع برترین تعمیرگاه های خودرو در شهر هادیشهر را از ما بخواهید.

امداد خودرو هادیشهر 

این مجموعه دارای نیروهای مجرب و کار آزموده‌ای می‌باشند که دوره های امداد گری را گذرانده تا بهترین خدمات را از بالاترین کیفیت به همشهریان عزیز در شهر هادیشهر ارائه نمایند.

شعبه یدک کش هادیشهر شرکت آقای امداد خودرو با کادری مجرب به همراه امکانات و لوازم یدکی اورجینال و کامل آماده برای امداد رسانی به تمامی خودروهای داخلی و وارداتی می‌باشند.

برای دریافت خدمات امداد خودرو هادیشهر، یدک کش هادیشهر و خودروبر هادیشهر با شماره تماس 09148743588 تماس حاصل فرمایید.

به طور کلی خدماتی که مجموعه امداد خودرو هادیشهر شرکت آقای امداد خودرو ارائه می‌نمایند مربوط به عیب یابی خودرو و برطرف کردن آن عیوب می‌باشند.

یدک کش هادیشهر

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

خدمات مجموعه امداد خودرویی و یدک کش هادیشهر شامل موارد زیر می‌باشند:

 1. تعمیر در محل خودرو هادیشهر
 2. اعزام یدک کش به محل خودرو
 3. سوخت رسانی سیار
 4. انتقال خودرو به تعمیرگاههای مجاز خودرو
 5. امداد باتری هادیشهر
 6. تعمیر سیار برق خودرو
 7. مکانیک سیار هادیشهر 
 8. پنچرگیری سیار خودرو

برای اعزام فوری امدادخودرو در هادیشهر با شماره 09143339518 و یا 09148743588 تماس بگیرید و در صورتی که به مکانیک سیار هادیشهر، یدک کش در هادیشهر و یا خودرو بر هادیشهر چهت حمل خودرو نیاز دارید با شماره تلفن 09141099808 تماس حاصل فرمایید.

شرکت امداد خودرو آقای امدادخودرو در شهر هادیشهر بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به رانندگان، مسافران و همشهریان عزیز در این شهر می‌باشند.

خودروبر هادیشهر

خودروبر هادیشهر 

ما در واجد خودروبر هادیشهر شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر هادیشهر ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را م.رد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امداد رسانای یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

6 در مورد “امداد خودرو هادیشهر ( 09148743588 ) یدک کش هادیشهر”

 1. بازتاب: امداد خودرو هادیشهر ( 09143339518 ) خودروبر هادیشهر

 2. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

 3. بازتاب: امداد خودرو ماکو 09143339518 امداد فوری + ارزان + مطمعن

 4. بازتاب: امداد خودرو تبریز |09148743588 | بهترین امداد خودرو در تبریز

 5. بازتاب: امداد خودرو بیلوردی | 09148743588 | یدک کش بیلوردی

 6. بازتاب: امداد خودرو هادیشهر ( 09143339518 ) خودروبر هادیشهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
اسکرول به بالا