امداد خودرو بیلوری شرکت آقای امداد خودرو

امداد خودرو بیلوردی شرکت آقای امداد خودرو یکی از پر سابقه ترین خدمات امداد خودرویی در شهر بیلوردی و حومه آن می‌باشند. این خدمات از سال 1390 آغاز گردیده و با تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این سازمان به یکی از بزرگترین شرکت های امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی تبدیل گردیده است.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو بیلوردی شرکت آقای امداد خودرو با دارا بودن تجهیزات و خودروهای مورد نیاز اعم از کامیونت خودروبر، یدک کش چرخگیر هیدرولیکی و یدک کش های زنجیری در شهر بیلوردی در هر شرایطی به موقعیت و درخواست مشتریان عزیز در شهر بیلوردی رسیدگی و خدمات امداد خودرویی ارائه می‌نمایند.

این شرکت خدمات امدادی 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان عزیز ارائه می‎نمایند و آماده عقد قرارداد با شرکت های بیمه، شرکت های لیزینگ، ادارات دولتی، شرکت های خصوصی و افراد حقیقی می‌باشند. این خدمات شامل حمل خودرو، تعمیرات و مکانیک سیار خودرو، سوخت رسانی خودرو و تمامی خدمات امداد خودرویی را به صورت آپدیت شده و مجهز و با جدید ترین تکنولوژی های امداد خودرویی، به مشتریان عزیز در شهر بیلوردی ارائه می‌نمایند.

امداد خودرو شهر جدید سهند

تعمیر و تعویض انواع قطعات اورجینال شرکتی با تیم حرفه‌ای امداد خودرو آقای امداد خودرو و یدک کش بیلوردی به صورت ضمانت شده را از ما بخواهید.

اصلی ترین خدمات ما در امداد خودرو بیلوردی عبارت است از:

  • تعمیر در محل خودرو بیلوردی
  • امداد باتری بیلوردی
  • مکانیک سیار بیلوردی
  • سوخت رسانی سیار در شهر بیلوردی
  • پنچرگیری سیار بیلوردی

امداد خودرو بیلوردی

یکی از بهترین خدمات شرکت آقای امداد خودرو در شهر بیلوردی یدک کش های پیشرفته این شرکت می‌باشند. امروزه یدک کش ها نقش پر اهمیتی در صنعت خودرو را دارند. زیرا جابجایی خودرو بدون راننده نقش به سزایی دارند. یکی از نقش های پر کاربرد این دستگاه‌ها هنگام رخ دادن تصادفات می‌باشند. این تصادفات بعضی مواقع ترافیک های بسیار شدیدی ایجاد می‌کنند، ولی راه چاره فقط این خودروهای یدک کش می‌باشند. زیرا جابجایی خودروهای تصادفی در اسرع وقت از ترافیک های طاقت فرسا جلوگیری می‌نماید.

یکی دیگر از نقش های این دستگاه های یدک کش هنگام برخورد با موانع خودرو، هنگام در جوب افتادن خودرو و عواملی از این قبیل می‌باشند. در این صورت اگر با چنین اتفاقی روبرو شوید جای هیچ نگرانی نیست. زیرا که شرکت آقای امداد خودرو در تمامی نقاط شهر بیلوردی و تمامی حومه آن خودروهای یدک کش متعددی را مستقر نموده تا در اسرع وقت کنار خودروی مشتریان عزیز در شهر بیلوردی حضور یابند و خودروهای مشتریان عزیز در این شهر را توسط این یدک کش ها به صورت صحیح و بدون آسیب رساندن به خودرو مشتریان عزیز جابجا نمایند.

امداد خودرو بیلوردی

یدک کش بیلوردی شرکت آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو بیلوردی مفتخر است که بهترین و مجرب ترین یدک کش ها را در شهر بیلوردی جذب کرده تا به مردم عزیز و محترم این شهر خدمت رسانی نمایند. این شرکت با توجه به محدوده و حومه این شهر بالغ بر 8 دستگاه خودروی یدک کش که عبارت است از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و یدک کش های زنجیری مستقر نموده تا در اولین فرصت و کمترین زمان به هنگام درخواست یدک کش بیلوردی مشتریان عزیز به نحو احسن خدمت رسانی نمایند.

لازم به ذکر است که خودروهای یدک کش به دو دسته تقسیم می‌شوند!!!!!!

  1. خودروهای یدک کش زنجیری 
  2. خودروهای یدک کش هیدرولیکی

خودروهای یدک کش زنجیری که اغلب برای خودروهای ایرانی سبک قدیم که هنگام بارگیری با سپر خودرو درگیر نمی‌شوند. خودروهای اسقاطی و یا اکثر خودروهایی که به موانع گیر کرده و یا در جوب می‌افتند به کار می‌روند.

خودروهای یدک کش هیدرولیکی که اغلب در خودروهای بروز وارداتی، خودروهای با ارتفاع کم و خودروهای کلاسیک و صفر کیلومتر نزد مشتریان عزیز در شهر بیلوردی اعزام می‌گردند. این نوع یدک کش ها هنگام بارگیری فقط با چرخ های خودرو حمل شونده درگیر می‌شوند و هیچ گونه آسیبی به جلوبندی و سپر خودروهای مشتریان عزی آسیب نمی‌رسانند.

امداد خودرو بیلوردی شرکت آقای امداد خودرو مفتخر است که بهترین و جدید ترین یدک کش ها را برگزیده تا به مشتریان عزیز در شهر بیلوردی بهترین خدمات را به نحو احین ارائه نمایند.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

3 در مورد “بهترین امداد خودرو بیلوردی ( 09148743588 ) ارزان + سریع + مطمعن”

  1. بازتاب: امداد خودرو ماکو 09143339518 امداد فوری + ارزان + مطمعن

  2. بازتاب: امداد خودرو هادیشهر ( 09143339518 ) خودروبر هادیشهر

  3. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا