امداد خودرو باسمنج شرکت آقای امداد خودرو

به بهترین سایت امداد خودرو باسمنج خوش آمدید. این شرکت یکی از نمونه ترین شرکت امداد خودرو سال 1402 – 2023 و با مدرن ترین تجهیزات امداد خودرویی به همشهریان عزیز در شهر باسمنج خدمات امدادی ارائه می‌نمایند.

امداد خودرو از زمانی که تعمیر و نگهداری خودرو دشوار شده است و هم میهنان عزیز از این بابت به مشکل برخورد می‌کنند، شرکت امداد خودرو فراز ایلیار در سر تا سر نقاط ایران شعبات مختلفی ایجاد نموده است که از جمله آن ها امدادخودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار می‌باشند.

امداد خودرو باسمنج

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

علت موفقیت امداد خودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار

این شرکت با حضور 10 ساله پر افتخار و موفقیت آمیز توانسته بیشترین رضایت را از بین شرکت های امداد خودرو در شهر زیبای باسمنج به خود جلب نمایند. از جمله این موفقیت ها یدک کش باسمنج ، کفی خودرو بر باسمنج، امداد خودرو باسمنج، امداد خودرو ایران خودرو باسمنج، امداد خودرو سایپا باسمنج، امداد خودرو کرمان موتور باسمنج، امداد خودرو تلاش خودرو باسمنج،تعمیر در محل باسمنج و مکانیک سیار باسمنج می‌باشند.

در بین شرکت های امداد خودرو بهترین دلیل برای با کیفیت بودن امدادخودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار می‌توان به داشتن مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار اشاره کرد. زیرا این شرکت تحت نظر همین سازمان بوده و تمام نرخ ها و تعرفه های این شرکت طبق دستورالعمل این سازمان می‌باشد.

یدک کش شرکت امداد خودرو باسمنج فراز ایلیار

این شرکت غالب بر 13 خودرو امدادی یدک کش و خودروبر را در تمامی نقاط شهر باسمنج فراهم نموده تا در کمترین زمان به مردم عزیز این شهر خدمت رسانی نمایند. پس کافیست در صورت نیاز با تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

شماره امداد خودرو باسمنج

امداد خودرو فراز ایلیار در شهر باسمنج هیچ شعبه و شماره تماس دیگری ندارد و تنها شماره امداد خودرو باسمنج شرکت فراز ایلیار 09141099808 09148743588 04136629290 می‌باشند.

یدک کش باسمنج

یکی از دیگر خدمات امداد خودرو فراز ایلیار در باسمنج خودروهای یدک کش های مدرن و پیشرفته برای جابجایی و حمل خودرو می‌باشند.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا