امداد خودرو آذرشهر 09143339518

خدمات امداد خودرو آذر شهر شرکت آقای امداد خودرو با مدیریت آقای نجف پور داشتن مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز در شهر آذرشهر می‌باشند. خدمات ارائه شده شامل یدک کش آذرشهر، خودروبر آذرشهر، کفی، مکانیک سیار آذرشهر، سوخت رسانی سیار آذرشهر، امداد باتری آذرشهر و پنچرگیری سیار آذرشهر می‌توان نام برد. هدف ما ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت خدمات امدادگران می‌باشد. آقای امداد خودرو بطور 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشد و دارای پروانه کسب معتبر از سازمان مربوطه می‌باشد.

تماس سریع و فوری: ۰۹۱۴۸۷۴۳۵۸۸

چه زمانی به امداد خودرو نیاز پیدا می‌کنیم؟

نیاز به خدمات امداد خودرو ممکن است در موارد مختلفی پیش آید. در زیر به برخی از مواردی که ممکن است نیاز به خدمات امداد خودرو داشته باشد اشاره کرده‌ایم:

 1. خرابی خودرو: در صورتی که خودروی شما خراب شده است و نمی‌توانید آن را حرکت دهید، به خدمات امداد خودرو نیاز دارید.
 2. تصادف خودرو: در صورتی که با خودرو تصادف کرده‌اید و خودروی شما آسیب دیده است، به خدمات امداد خودرو نیاز دارید تا خودروی شما را به تعمیرگا‌های مجاز انتقال دهند تا خودرو به حالت اولیه بازگردد.
 3. کمبود سوخت: در صورتی که سوخت خودروی شما تمام شده است و نمی‌توانید خودرو را به جایگاه سوخت برسانید، به خدمات امداد خودرو نیاز دارید.
 4. قفل شدن درب خودرو و جا ماندن کلید در خودرو: در صورتی که کلید خودروی شما در داخل خودرو بسته شده و شما نتوانستید درب را باز کنید، به خدمات امداد خودرو نیاز دارید.
 5. پنچرگیری سیار: در صورتی که لاستیک خودروی شما پنچر شده و قادر به تعویض لاستیک و پنچرگیری آن نیستید به امداد خودرو نیاز دارید.
  امداد خودرو آذرشهر

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو آذرشهر آقای امداد خودرو

از آنجایی که شهر زیبای آذرشهر یکی از مسیرهای پر تردد استان آذربایجان شرقی به حساب می‌آید، در تمام چهار فصل مسافران زیادی را به خود جذب می‌نماید. شما مسافران عزیز که از سر تا سر کشور به این شهر سفر می‌کنید، می‌توانید از خدمات امدادی و یدک‌کش آقای امداد خودرو در شهر آذرشهر برخوردار شوید. در هر نقطه از شهر آذر شهر که به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست تماس حاصل فرمایید.

امدادگران با تجربه آقای امداد خودرو با انواع یدک کش، کفی و جرثقیل دکل دار در اسرع وقت درکنار خودروی شما مشتریان عزیز حضور می‌یابند و همه خدمات تعمیر در محل و انتقال خودرو را با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا برای مشتریان عزیز ارائه مینمایند. واحدهای امداد رسانی آقای امداد خودرو بصورت امداد خودرو شبانه روزی آذرشهر در نقاط مختلف این شهر مستقر هستند تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن در هر نقاطی از آذرشهر خدمات امدادی ارائه نمایند.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین هدف مجموعه ما، ارائه خدمات فوری امدادی، ایمن و با کیفت در اختیار مشتریان عزیز می‌باشند. 

شرکت آقای امداد خودرو از نظر سرعت امداد رسانی، خدمات امدادی و قیمت‌های منحصربفرد و منصفانه شناخته شده و یکی از معتبرترین مجموعه های امداد خودرو در آذرشهر می‌باشد. این مجموعه با کادری مجرب و با تجربه، آماده ارائه خدمات امدادی و حمل و نقل و جابجایی آسان و بدون آسیب را به عنواع خودروهای مشتریان عزیز بصورت شبانه روز و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌باشند.

از خدمات امداد تعمیر در محل آذرشهر شرکت آقای امداد خودرو می‌توان به  عیب یابی خودرو در محل، تعویض روغن سیار در محل، مکانیک سیار، امداد باطری و تمام خدمات امدادی بروز اشاره کرد که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده به مشتریان عزیز ارائه میگردد. 

یدک کش آذرشهر

یدک کش آذرشهر آقای امداد خودرو

امداد خودرو آقای امداد خودرو با 15 سال سابقه درخشان کاری خود بمدیریت آقای نجف پور در اراوه خدمات امدادی و یدک‌کش، تحت نظر اتحادیه مربوطه امداد خودرو ها آغاز به فعالیت نموده و یکی از معتبرترین و بهترین امداد خودروهای کشوری از نظر و دیدگاه مشتریان به شمار می‌آید. مجموعه ما خودروهای یدک‌کش و خودروبرهای متعددی در سرتاسر شهر زیبای آذرشهر مستقر نموده تا خودروی شما مشتریان عزیز برای انجام تعمیرات در تعمیرگاههای مجاز و معتبر و یا تمام خدمات امدادی بطور مطمعن و استاندارد منتقل نمایند. از خدمات حمل خودرو و یدک کش آذرشهر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جمل خودرو به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک
 • حمل خودرو به تعمیرگاههای مجاز و معتبر
 • انتقال خودروهای تصادفی به مراکز تامین خسارت بیمه
 • استعلام دستمزد در محل و پرداخت بصورت نقدی و آنلاین
 • نظارت کامل از حمل خودرو 
 • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری و آسیب رساندن به خودروی حمل شونده

خودروبر آذرشهر

خودروبر آذرشهر آقای امداد خودرو

تیم خودروبر آذرشهر شرکت آقای امداد خودرو آماده حمل خودروهای سنگین، نیمه سنگین و سواری با برخورداری از نیروها و کادری متخصص با استفاده از دستگاههای بروز برای مشتریان عزیز در سرتاسر شهر آذرشهر می‌باشند. خودروبرها یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای جا‌به‌جایی خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌روند و در دو نوع مختلف کامیونت های خودروبر تکی و خودروبر های تریلی چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کامیونت های خودروبر تکی، یکی از اولین خودروبر های هستند که برای حمل و جا‌به‌جایی خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرند و برای حمل خودرو در شهر و جاده به کار می‌روند. در صورتی که خودروبرهای تریلی چند شرفیته برای حمل چند خودرو بطور همزمان مناسب و قابلیت جابحایی 6 الی 8 خودرو را دارند و همچنین فقط برای حمل خودرو برون شهری مورد استفاده قارا می‌گیرند.

خودروبر‌های آقای امداد خودرو در سریع‌ترین زمان ممکن در کنار خودروی مشتریان عزیز حاضر می‌شوند و خودرو معیوب را برای تعمیر و راه‌اندازی مجدد به نزدیک‌ترین تعمیرگاه‌های معتبر منتقل می‌کنند. خودروبر آذرشهر آقای امداد خودرو حمل خودرو‌های مسابقه‌ای، حمل خودروهای صفر، حمل خودروهای معیوب و دچار نقص فنی شده، جا‌به‌جایی خودروهای تصادفی، حمل خودروهای لوکس و حمل خودروهای فرسوده را در تمام نقاط شهر آذرشهر ارائه می‌نمایند.

091410998080914874358804136629290

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

7 در مورد “بهترین امداد خودرو آذرشهر ( 09143339518 ) ارزان + سریع + مطمعن”

 1. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

 2. بازتاب: امداد خودرو تبریز | 09148743588 | بهترین امداد خودرو 1402

 3. بازتاب: امداد خودرو تبریز |09148743588 | بهترین امداد خودرو در تبریز

 4. بازتاب: امداد خودرو ماکو 09143339518 امداد فوری + ارزان + مطمعن

 5. بازتاب: امداد خودرو بیلوردی | 09148743588 | یدک کش بیلوردی

 6. بازتاب: امداد خودرو آذر شهر | 09148743588 | یدک کش آذر شهر

 7. بازتاب: امداد خودرو سردرود | 09148743588 | یدک کش سردرود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
اسکرول به بالا