امداد خودرو گوگان 09143339518

به سایت امداد خودرو گوگان شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر گوگان، حمل خودرو با کفی خودروبر در گوگان، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در گوگان شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در گوگان به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو گوگان شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو گوگان غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو به همشهریان عزیز در گوگان خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو گوگان

امداد خودرو گوگان

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر گوگان از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو گوگان آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر گوگان به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و مرجع برق تمامی خودروهای بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز میدهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش گوگان

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت بگیم الیته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حنل و نقل درون بار یا شهرداری ها پروانه فعالیت و اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر گوگان باید هنگام درخواست یدک کش در گوگان، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش گوگان

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

خودروبر گوگان

ما در واحد خودروبر گوگان شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امدادرسانان به صورت کامل تایید صلاجیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزران در شهر گوگان ارائه دهند.

علاوه بر این ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم.

در واقع شما مشتریان عزیز میتوانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر گوگان

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا