امداد خودرو یامچی 09143339518

به سایت امداد خودرو یامچی شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل خودرو با یدک کش در شهر یامچی، حمل خودرو با کفی خودرو بر در شهر یامچی، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدماتی امدادی در شهر یامچی شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت عالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در یامچی به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو یامچی شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه اتحادیه و شهرداری میباشند. شرکت امداد خودرو یامچی غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در یامچی خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو یامچی

امداد خودرو یامچی

دیگر نیاز نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای یامچی از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. امداد خودرو یامچی شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر یامچی به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر یامچی را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در یامچی این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی مطابق نرخ مصوب اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

امداد خودرو هادیشهر و امداد خودرو طویقون از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میباشند.

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست )

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش یامچی

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه فعالیت اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر یامچی باید هنگام درخواست یدک کش. در شهر یامچی از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش یامچی

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های امداد خودرو یامچی شرکت آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند. خودروهای یدک کش یامچی شرکت آقای امداد خودرو به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

  1. خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند. هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند. که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت، و خودروهایی از این قبیل بکار میروند.
  2. خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر می‌کنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنند به کار میروند.

امداد خودرو یامچی شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. کافیست با ما تماس بگیرید.

091433395180914874358809141099808

خودروبر یامچی

ما در واحد خودروبر یامچی شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امدادرسانان، بصورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر یامچی ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر یامچی

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا