امداد خودرو ارومیه 09143339518

به سایت امداد خودرو ارومیه شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکتهای امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر ارومیه، حمل خودرو با کفی خودرو بر در ارومیه، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در ارومیه شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در ارومیه به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو ارومیه شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو ارومیه غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو به همشهریان عزیز در شهر ارومیه خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو ارومیه

امداد خودرو ارومیه

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای ارومیه از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو ارومیه آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر ارومیه به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردد.

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و برق خودروهای چینی در تبریز و برق خودروهای وارداتی در تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز میدهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش ارومیه

این روزها خودروهای یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه فعالیت و اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر ارومیه باید هنگام درخواست یدک کش در شهر ارومیه از دارا بودن ایم مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش ارومیه

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

خودروبر ارومیه

ما در واحد خودروبر ارومیه شرکت آقای امداد خودرو نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. درکنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاجیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر ارومیه ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان میتوانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر ارومیه

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا