امداد خودرو شبستر 09143339518

به سایت امداد خودرو شبستر شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر شبستر، حمل خودرو با کفی خودروبر در شبستر، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در شبستر، شرکت آقای امداد خودرو می‌باشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرویی توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در شبستر به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو شبستر طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشد. شرکت امداد خودرو شبستر غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو به همشهریان عزیز در شبستر خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو شبستر

امداد خودرو شبستر

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر شبستر از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو شبستر آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر شبستر به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودرو شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی، برق خودرو تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش شبستر

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت گفت البته که نه

تمامی یدک کش ها باید دارای پروانه اشتغال و فعالبت از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها را دارا باشند و مشتریان عزیز در شهر شبستر باید هنگام درخواست یدک کش در شبستر، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش شبستر

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 

خودروبر شبستر

ما در واحد خودروبر شبستر شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاجیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر شبستر ارائه دهند.

علاوه بر این ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم.

در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر شبستر

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا