امداد خودرو نیر 09143339518

به سایت امداد خودرو نیر شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت‌های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در نیر، حمل خودرو با کفی خودرو بر در نیر، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امداد خودرویی در نیر، شرکت آقای امداد خودرو می‌باشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در نیر به خود جلب نمایند. تعرفه‌های امداد خودرو نیر شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه اتحادیه و شهرداری ها می‌باشند. شرکت امداد خودرو نیر غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت‌های دیگر به همشهریان عزیز در نیر خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو نیر

امداد خودرو نیر

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در نیر از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو نیر ( آقای امداد خودرو ) همراه همیشگی خودرو شماست. در هر نقطه از شهر نیر به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی تبریز، برق خودرو در تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز اخذ نگردد.

یدک کش نیر

این روزها یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایند و ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراجت گفت الیته که نخیر

تمامی یدک کش ها باید پروانه اشتغال و فعالیت از سازمان مربوطه را دارا باشند و مشتریان عزیز در نیر باید هنگام درخواست یدک کش در سلماس، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش نیر

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو ورزقان: 09141099808

امداد خودرو مرند: 09148743588

امداد حودرو صوفیان: 09143339518

امداد خودرو بستان آباد: 09141099808

خودروبر نیر

ما در واحد خودروبر نیر شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک هویت تکنسین خود، گوتهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما مشتریان عزیز در شهر نیر ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیتم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد گران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر نیر

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا