امداد خودرو میانه 09143339518

به سایت امداد خودرو میانه شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در میانه، حمل خودرو با کفی خودروبر در میانه، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در میانه، شرکت آقای امداد خودرو می‌باشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرویی توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در میانه به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو میانه طبق نظر اتحادیه می‌باشند. شرکت امداد خودرو میانه غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودرو بر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 40 ننفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو به همشهریان عزیز در میانه خدمات امدادی ارائه نمایند.

امداد خودرو میانه

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو میانه

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در میانه از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو میانه آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر میانه به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی، برق خودرو تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش میانه

این روزها یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت گفت البته که نه

تمامی یدک کش ها باید دارای پروانه اشتغال و فعالیت از اتحادیه و شهرداری ها را دارا باشند و مشتریان عزیز در شهر میانه باید هنگام درخواست یدک کش در میانه، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش میانه

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو تبریز: 09141099808

امداد خودرو مرند: 09143339518

امداد خودرو صوفیان: 09148743588

امداد خودرو بستان آباد: 09141099808

امداد خودرو شهر جدید سهند: 09143339518

خودروبر میانه

ما در واحد خودروبر میانه شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک هویت تکنسین خود گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و تایید شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر میانه ارائه دهند.

علاوه بر این ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم.

در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر میانه

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا