امداد خودرو میاندوآب ، مکانیک سیار ، یدک‌کش آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو میاندوآب آقای امداد خودرو با داشتن مجوز رسمی امداد خودرو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. از خدمات ارائه شده در شهر زیبای میاندوآب می‌توان به یدک کش میاندوآب، خودروبر میاندوآب، مکانیک سیار میاندوآب، سوخت رسانی سیار میاندوآب، امداد باطری میاندوآب، و پنچرگیری سیار میاندوآب اشاره نمود.

تماس سریع و فوری: 09143339518

هدف شرکت آقای امداد خودرو، ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت خدمات امداد خودرویی می‌باشد. شرکت آقای امداد خودرو در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شهر زیبای میاندوآب می‌باشند و دارای نمادهای مختلف امداد خودرویی مانند مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو ها و همچنین سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشند که شما عزیزان می‌ت.انید از نهادهای مربوطه استعلام نمایید.

امداد خودرو میاندوآب

امداد خودرو میاندوآب

امداد رسانان با تجربه شرکت آقای امداد خودرو با انواع یدک کش، کفی خودرو بر و جرثقیل دکل‌دار با هدف تسریع در ارائه خدمات به مشتریان عزیز را دارند و همه خدمات تعمیر در محل خودرو و انتقال و جابجایی خودرو را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز به انجام می‌رسانند.

امداد خودرو میاندوآب شرکت آقای امداد خودرو خدماتی مانند عیب یابی و رفع نقص فنی خودرو در محل، تعویض روغن، جلوبندی سازی، مکانیک سیار، شستشوی انژکتور، تنظیم موتور، تون آپ، امداد باطری و… که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده ارائه می‌شوند. در مقابل، خدمات حمل خودرو که توسط انواع یدک کش، خودرو بر، جرثقیل دکل‌دار و کفی خودروسوار به مشتریان عزیز در شهر میاندوآب ارائه می‌گردد و با کیفیت و ایمنی بالا، خودرو مشتریان عزیز را حمل می‌نمایند که در ادامه این خدمات را مورد بحث قرار می‌دهیم.

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش میاندوآب

امداد خودرو شرکت آقای امداد خودرو با 12 سال سابقه درخشان خود در زمینه حمل و نقل و خدمات امداد خودرویی که این امر توسط نظریات مشتریان عزیز جمع بندی شده و یکی از معتبرترین و بهترین شرکت امداد خودرو کشوری شناخته می‌شود. یکی از برترین شعبات شرکت آقای امداد خودرو، امداد خودرو میاندوآب می‌باشد.

زیرا این شرکت بدلیل سر سبری و طبیعت گردی این شهر زیبا که همیشه مسافران زیادی را در بر می‌گیرد، بالغ بر 13 خودرو یدک کش و خودرو بر و تقریبا حدود 4 دستگاه خودرو تعمیر در محل در تمام نقاط این شهر و حومه آن مستقر نموده تا با اولین تماس مشتریان، در کمترین زمان ممکن در کنار مشتریان عزیز حضور یابند و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

یدک کش میاندوآب

از خدمات حمل خودرو و یدک کش میاندوآب می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حمل خودرو برای تعویض پلاک
  • حمل خودروهای معیوب به تعمیرگاه‌های معتبر
  • استعلام دستمزد در محل بصورت آنلاین 
  • نظارت کامل مشتریان از لحظه یدک کش کردن خودرو تا رساندن به مقصد
  • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو حمل شونده
خودروبر میاندوآب

تیم خودروبر میاندوآب آقای امداد خودرو آماده ارائه خدمات به انواع خودروهای سبک، نیمه سنگین و سنگین با برخورداری از نیروها و کادری متخصص با استفاده از دستگاه‌ها و خودروهای کامیونت بروز برای جابجایی وسیله نقلیه مشتریان عزیز در هر نقطه از شهر زیبای میاندوآب می‌باشند. خودرو بر ها یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای جابجایی وسیله نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌روند و در دو نوع خودروبر تکی و چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر تکی یا کامیونت خودروبر، یکی از اولین خودروها برای جابجایی وسیله نقلیه بکار گرفته می‌شوند. در صورتی که تریلی خودروبر و یا همان خودروبرهای چند ظرفیته برای حمل چند خودرو بصورت همزمان مناسب است و قابلیت جابجایی 6 الی 8 خودرو سواری را دارند. همچنین، فقط برای حمل خودرو بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر میاندوآب

خودروبر های شرکت آقای امداد خودرو در سریع‌ترین زمان ممکن در کنار مشتریان عزیز حضور می‌یابند و خودروی آنها را برای تعمیرات و جابجایی بارگیری می‌نمایند. حمل خودروهای مسابقه‌‌ای، حمل خودروهای پلاک نخورده و صفر کیلومتر، حمل خودروهای معیوب و دچار نقص فنی شده، جابجایی خودروهای تصادفی، حمل خودروهای لوکس و حمل خودروهای کلاسیک در هر نقطه از شهر میاندوآب توسط خودروبر میاندوآب شرکت آقای امداد خودرو انجام می‌گیرد.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا