امداد خودرو مهربان شرکت آقای امداد خودرو

امداد خودرو مهربان شرکت آقای امداد خودرو یکی از پر سابقه ترین خدمات امداد و نجات در شهر مهربان است. این خدمات از سال 1390 آغاز شده و با تلاش و کوشش مدیران و کارکنان این سازمان به یکی از بزرگترین خدمات امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی تبدیل شده است.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو مهربان شرکت امداد خودرو آقای امداد خودرو با دارا بودن تجهیزات و وسایل مورد نیاز، از جمله کامیون خودروبر، یدک کش چرخگیر هیدرولیکی و یدک کش های زنجیری در شهر مهربان در هر شرایطی به موقعیت و درخواست مشتریان عزیز در شهر مهربان رسیدگی و خدمات ارائه نمایند.

این شرکت خدماتی 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه می‌دهذ و به شرکت‌های بیمه،شرکت های لیزینگ، ادارات دولتی، شرکت‌های خصوصی و افراد حقیقی خدمات امداد خودرویی ارائه می‌دهد. این خدمات شامل حمل خودرو، تعمیرات سیار خودرو، سوخت رسانی و تمامی خدمات امدادی که با جدیدترین تکنولوژی های امداد خودرویی، به مشتریان عزیز در شهر مهربان خدمت رسانی می‌کنند.

امداد خودرو مهربان

تعمیر و تعویض انواع قطعات اورجینال شرکتی با تیم حرفه‌ای امداد خودرو آقای امداد خودرو و یدک کش مهربان به صورت ضمانت شده.

اصلی ترین خدمات ما در امداد خودرو مهربان عبارت است از:

  • تعمیر در محل خودرو مهربان
  • امداد باتری مهربان
  • مکانیک سیار
  • سوخت رسانی
  • پنچر گیری سیار مهربان

امداد خودرو مهربان

یکی از بهترین خدمات شرکت آقای امداد خودرو در شهر مهربان یدک کش های پیشرفته این شرکت می‌باشند. امروزه یدک کش ها نقش پر اهمیتی در کشور به خود گرفته است. زیرا در جابجایی خودرو بدون راننده نقش به سزایی دارند. یکی از نقش های پرکاربرد این دستگاه ها هنگام رخ دادن حادثه تصادفات می‌باشند. این تصادفت گاها ترافیک های بسیاری را ایجاد می‌کند. ولی راه چاره فقط این خودروهای یدک کش می‌باشند. زیرا با جابجایی خودرو های تصادفی در اسرع وقت از ترافیک های طاقت فرسا جلوگیری می‌نمایند.

یکی دیگر از نقش های این دستگاه های یدک کش هنگام  برخورد با موانع خودرو، هنگام در جوب افتادن خودرو و عواملی از این قبیل می‌باشند. در این صورت اگر با چنین اتفاقی روبرو شوید جای هیچ نگرانی نیست. زیرا که شرکت آقای امداد خودرو در تمامی نقاط شهر مهربان و تمامی حومه آن خودروهای یدک کش های متعددی را مستقر نموده تا در اسرع وقت کنار خودرو مشتریان عزیز در شهر مهربان حضور یابند و خودروهای مشتریان عزیز را درشهر مهربان توسط این یدک کش ها به صورت بسیار عالی و بدون رساندن آسیب به خودروی مشتری جابجا نمایند.

امداد خودرو مهربان

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش مهربان شرکت آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو مهربان مفتخر است که بهترین و مجرب ترین یدک کش ها را در شهر مهربان انتخاب کرده است تا به مردم عزیز و محترم این شهر خدمت رسانی نمایند. این شرکت با توجه به محدوده این شهر، بالغ بر 8 دستگاه خودرو های یدک کش هیدرولیکی و زنجیری مستقر نموده تا در اولین فرصت و کمترین زمان به هنگام درخواست یدک کش مشتریان عزیز به نحو احسن خدمت رسانی نمایند.

لازم به ذکر است که خودروهای یدک کش، به دو دسته تقسیم می‌شوند!!!!!

  1. خودروهای یدک کش زنجیری
  2. خودروهای یدک کش هیدرولیکی

خودروهای یدک کش زنجیری که اغلب برای خودروی های تصادفی، خودروهای ایرانی سبک قدیم که هنگام بارگیری با سپر خودرو درگیر نشوند، خودروهای اسقاطی و یا اکثر خودروهای که به موانع و یا جوب گیر کرده باشند به کار می‌روند.

خودروهای یدک کش هیدرولیکی که اغلب در خودروهای بروز وارداتی، خودروهایی با ارتفاع کم و خودروهای کلاسیک نزد مشتریان عزیز در شهر مهربان اعزام می‌گردند. این نوع یدک کش ها هنگام بارگیری فقط با چرخ های خودروهای حمل شونده درگیر می‌شوند و هیچ گونه آسیبی به جلوبندی و سپر خودروهای مشتریان عزیز وارد نمی‌کنند.

امداد خودرو مهربان شرکت آقای امداد خودرو مفتخر است که بهترین و جدیدترین یدک کش ها را در برگزیده تا به مشتریان عزیز در شهر مهربان بهترین خدمات را به نحو احسن ارائه نمایند.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

 

1 دیدگاه دربارهٔ «بهترین امداد خودرو مهربان ( 09143339518 ) ارزان + سریع + مطمعن»

  1. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا