امداد خودرو ماکو ، خودروبر و یدک کش شرکت آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو ماکو ( آقای امداد خودرو ) با داشتن مجوز رسمی اتحادیه امداد خودرو آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز در شهر زیبای ماکو می‌باشد. از خدمات ارائه شده در شهر ماکو می‌توان به یدک کش ماکو، خودروبر ماکو، مکانیک سیار ماکو، سوخت رسانی سیار ماکو، امداد باطری ماکو و پنچرگیری سیار ماکو اشاره نمود.

09143339518 تماس فوری

هدف شرکت آقای امداد خودرو ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت امداد خودرویی می‌باشد. شرکت آقای امداد خودرو در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمات امدادی به مشتریان عزیز در شهر ماکو می‌باشند و دارای نمادهای مختلفی مانند مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودروها و همچنین سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشند که شما عزیزان می‌توانید از نهادهای ذکر شده استعلام نمایید.

امداد خودرو ماکو

امداد خودرو ماکو

امدادرسانان با تجربه شرکت آقای امداد خودرو با انواع یدک کش، کفی خودرو بر . جرثقیل دکل دار با هدف تسریع در ارائه خدمات به مشتریان عزیز را دارند و همه خدمات تعمیر در محل خودرو و انتقال و جابجایی خودرو را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز به انجام می‌رسانند.

امداد خودرو ماکو شرکت آقای امداد خودرو خدماتی مانند عیب‌یابی و رفع ایراد خودرو در محل، تعویض روغن، جلوبندی سازی، مکانیک سیار، شستشوی سوزن انژکتور، تنظیم موتور، تون آپ و امداد باطری و… که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده ارائه می‌شوند. در مقابل، خدمات حمل خودرو که توسط انواع یدک‌کش، خودرو بر، جرثقیل دکل دار و کفی‌های خودروسوار به مشتریان عزیز در شهر ماکو ارائه می‌گردد و با کیفیت و ایمنی بالا، خودرو به مشتریان عزیز را حمل می‌نمایند که در ادامه این خدمات را مورد بحث قرار می‌دهیم.

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش ماکو

شرکت آقای امداد خودرو با 12 سال سابقه درخشان خود در زمینه حمل و نقل و خدمات امداد خودرویی که این امر توسط نظرات مشتریان عزیز جمع بندی شده و یکی از معتبرترین و بهترین شرکت امداد خودرو کشوری شناخته می‌شود. یکی از برترین شعبات آقای امداد خودرو، امداد خودرو ماکو می‌باشد.

زیرا این شرکت به دلیل جاذبه گردشگری شهر زیبای ماکو که همه روزه مسافران زیادی را به خود جذب می‌نماید، بالغ بر 13 خودرو یدک کش و خودروبر و تقریبا 4 دستگاه خودرو تعمیر در محل در تمام نقاط این شهر و حومه آن مستقر نموده تا با اولین تماس مشتریان عزیز، در کمترین زمان ممکن در کنار خودرو مشتریان عزیز حضور یابند و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

یدک کش ماکو

از خدمات حمل خودرو و یدک کش ماکو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حمل خودرو برای تعویض پلاک
  • حمل خودروهای معیوب به تعمیرگاه‌های معتبر
  • استعلام دستمزد بصورت آنلاین
  • نظارت کامل مشتریان از لحظه یدک کش کردن خودرو تا رساندن به مقصد
  • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو حمل شونده
خودروبر ماکو

تیم خودروبر ماکو آقای امداد خودرو آماده ارائه خدمات به انواع خودروهای سنگین، نیمه سنگین و خودروهای سبک با برخورداری از نیروها و کادری متخصص با استفاده از دستگاه‌ها و کامیونت‌های بروز برای جابجایی وسیله‌های نقلیه مشتریان عزیز در هر نقطه از شهر ماکو می‌باشند. خودروبر‌ها یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای جابجایی وسیله نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌روند و در دو نوع خودروبر تکی و خودروبر چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر تکی یا کامیونت خودروبر یکی از اولین کامیونت‌ها برای جابجایی وسیله نقلیه بکار گرفته می‌شوند. در صورتی که تریلی خودروبر یا همان خودروبر های چند ظرفیته برای حمل چند خودرو بصورت همزمان مناسب می‌باشند و قابلیت جابجایی 6 الی 8 خودرو سواری را دارند. همچنین فقط برای حمل خودرو بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر ماکو

خودروبر های شرکت آقای امداد خودرو در شهر ماکو، در سریع‌ترین زمان ممکن در کنار مشتریان عزیز حضور می‌یابند و خودروی آنها را برای تعمیرات و جابجایی بارگیری می‌نمایند.

حمل خودروهای مسابقه‌ای، حمل خودروهای پلاک نخورده و صفر کیلومتر، حمل خودروهای معیوب و دچار نقص فنی شده، جابجایی خودروهای تصادفی، حمل خودروهای لوکس و حمل خودروهای کلاسیک را در هر نقطه از شهر ماکو توسط خودروبر ماکو شرکت آقای امداد خودرو انجام می‌گیرد.

شعبات آقای امداد خودرو در سایر شهر ها :

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا