امداد خودرو کشسرای 09143339518

به سایت امداد خودرو کشسرای آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش کشسرای، حمل خودرو با کفی خودرو بر در شهر کشسرای، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امداد خودرویی در شهر کشسرای شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در کشسرای به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو کشسرای شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه اتحادیه و شهرداری میباشند. شرکت امداد خودرو کشسرای غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت های دیگر به همشهریان عزیز در کشسرای خدمات امدادی ارائه نمایند.

امداد خودرو کشسرای

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو کشسرای

دیگر نیاز نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای کشسرای از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. امداد خودرو کشسرای شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر کشسرای به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و مکانیکی خودروهای ایران خودرو، تعمیرگاه خودروهای سایپا، پارس خودرو، کلینیک خودروهای چینی و خودروهای وارداتی و مرجع بهترین تعمیرگاه‌های خودرو در شهر کشسرای را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در کشسرای این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

امداد خودرو هادیشهر و امداد خودرو طویقون از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میباشند.

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست ) 

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش کشسرای

یدک کش کشسرای

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه فعالیت اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر کشسرای باید هنگام درخواست یدک کش، در شهر کشسرای از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های امداد خودرو کشسرای شرکت آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را دارا می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت تمامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند. خودروهای یدک کش کشسرای شرکت آقای امداد خودرو به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

  1. خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند. هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچگونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند. که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت، و خودروهایی از این قبیل به کار می‌روند.
  2. خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی و خودروهایی که در جوب گیر می‌کنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنند بکار میروند.

امداد خودرو کشسرای شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. کافیست با ما تماس بگیرید. 091433395180914874358809141099808

خودروبر کشسرای

ما در واحد خودروبر کشسرای شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی در استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک کاری و هویت تکنسین خود، گوhهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امدادرسانان، بصورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر کشسرای ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادرسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر کشسرای

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا