امداد خودرو خوی 09143339518

به سایت امداد خودرو خوی شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکتهای امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر خوی، حمل خودرو با کفی خودرو بر در خوی، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در خوی شرکت آقای امداد خودرو میباشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در خوی به خود جلب نمایند. تعرفه های امداد خودرو خوی شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار میباشند. شرکت امداد خودرو خوی غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل میباشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکتهای امداد خودرو به همشهریان عزیز در شهر خوی خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو خوی

امداد خودرو خوی 

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر زیبای خوی از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو خوی شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودرو شماست. در هر کجا از شهر خوی به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودرو شما اعزام گردند. بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و برق خودرو های چینی در تبریز و بق خودرو های وارداتی در تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو در خوی این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهد که تمامی هزینه های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچ گونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

امداد خودرو هادیشهر و امداد خودرو طویقون از دیگر شعبات آقای امداد خودرو در استان آذربایجان شرقی میباشند.

( رضایت مشتریان و خدمت رسانی هدف اصلی مجموعه ماست )

یدک کش خوی

یدک کش خوی

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت مینمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر خوی باید هنگام درخواست یدک کش. در شهر خوی از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات  جدی روبه رو خواهند شد. 

لازم به ذکر است که تمامی یدک کش ها و حتی راننده های شرکت امداد خودرو خوی شرکت آقای امداد خودرو دارای مجوز فعالیت از سازمان حمل و نقل درون بار را نیز دارا می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، مسئولیت مامی ایراد و خطاهای ناشی از حمل خودرو به عهده این شرکت می‌باشند.

خودروهای یدک کش خوی شرکت آقای امداد خودرو به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از خودروهای یدک کش هیدرولیکی و خودروهای یدک کش زنجیری.

خودروهای یدک کش هیدرولیکی که به اصطلاح چرخگیر هم میگویند. هنگام بارگیری فقط با لاستیک خودرو درگیر می‌شوند و هیچ گونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌کنند. که اغلب برای خودروهای سالم، حمل خودروهای با ارتفاع کم، حمل خودروهای اسپورت. و خودروهایی از این قبیل به کار میروند.

خودروهای یدک کش زنجیری اکثرا برای خودروهای تصادفی خودروهایی که در جوب گیر میکنند و یا خودروهایی که به مانع برخورد میکنند یه کار میروند.

امداد خودرو خوی شرکت آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست. کافیست با ما تماس بگیرید. 091433395180914874358809141099808

خودروبر خوی

خودروبر خوی

ما در واحد خودرو بر خوی شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امدادرسانان، به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امدادرسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر خوی ارائه دهند.

علاوه براین، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحدها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امداد رسانان به آن‌ها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

5 دیدگاه دربارهٔ «امداد خودرو خوی | 09143339518 | خودروبر خوی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا