امداد خودرو خلجان 09143339518

به سایت امداد خودرو خلجان شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت‌های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش در شهر خلجان، حمل خودرو با کفی خودروبر در خلجان، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در خلجان شرکت آقای امداد خودرو می‌باشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در خلجان به خود جلب نمایند.

تعرفه‌های امداد خودرو خلجان شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشند. شرکت امداد خودرو خلجان غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودرو بر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 40 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت‌های امداد خودرو به همشهریان عزیز در خلجان خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو خلجان

امداد خودرو خلجان

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر خلجان از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو خلجان آقای امداد خودرو همراه همیشگی خودروی شماست.

در هر کجا از شهر خلجان به امداد خودرو نیاز داشتید کافیست با آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی و برق خودرو تبریز و باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی و مرجع برق تمامی خودروهای بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشد و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش خلجان

این روزها یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل خودرو فعالیت می‌نمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت گفت البته که نه

تمامی یدک کش ها باید از سازمان حمل و نقل درون بار و شهرداری ها پروانه فعالیت و اشتغال اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر خلجان باید هنگام درخواست یدک کش در خلجان از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروتنه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش خلجان

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو ایلخچی: 09141099808

امداد خودرو مرند: 09143339518

امداد خودرو بستان آباد: 09148743588

امداد خودرو صوفیان: 09141099808

خودروبر خلجان

ما در واحد خودروبر خلجان شرکت آقای امداد خودرو نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر خلجان ارائه نمایند.

علاوه بر این ما یک سیستم نظر سنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما مشتریان عزیز می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر خلجان

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا