امداد خودرو خاصبان 09143339518

به سایت امداد خودرو خاصبان شرکت آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل خودرو با یدک کش در خاصبان، حمل خودرو با کفی خودرو بر در خاصبان، تعمیر در محل، پنچرگیری سیار و تمامی خدمات امدادی در خاصبان، شرکت آقای امداد خودرو می‌باشند.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرو توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در خاصبان به خود جلب نمایند. تعرفه‌های امداد خودرو خاصبان شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشند. شرکت امداد خودرو خاصبان غالب بر 20 دستگاه خودروی امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودروبر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به شرکت‌های دیگر به همشهریان عزیز در خاصبان خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو خاصبان

امداد خودرو خاصبان

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در خاصبان از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو خاصبان ( آقای امداد خودرو ) همراه همیشگی خودروی شماست. در هر نقطه از شهر خاصبان به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین شمان ممکن نیروی امدادی به محل خودروی شما مشتریان عزیز اعزام گردند. بهترین کلینیک خودرویی تبریز، برق خودرو در تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز اخذ نگردد. 

یدک کش خاصبان

این روزها یدک کش های متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت گفت البته که نخیر

تمامی یدک کش ها باید پروانه اشتغال و فعالیت از سازمان مربوطه و شهرداری‌ها را دارا باشند و مشتریان عزیز در خاصبان باید هنگام درخواست یدک کش در خاصبان، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند. چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه فعالیت یدک کش، شخص درخواست کننده یدک کش با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش خاصبان

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو ورزقان: 09141099808

امداد خودرو مرند: 09148743588

امداد خودرو صوفیان: 09143339518

امداد خودرو بستان آباد: 09141099808

خودروبر خاصبان

ما در واحد خودروبر خاصبان شرکت آقای امداد خودرو، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما عزیزان در شهر خاصبان ارائه دهند.

علاوه بر این، ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم. در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران به آنها امتیاز دهید و ما را در بهبود خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر خاصبان

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا