امداد خودرو کلیبر مکانیک سیار یدک‌کش آقای امداد خودرو

شرکت امداد خودرو کلیبر آقای امداد خودرو با داشتن مجوز رسمی اتحادیه امداد خودرو آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشد. از خدمات ارائه شده در شهر زیبا و سر سبز کلیبر می‌توان به یدک کش کلیبر، خودروبر کلیبر، مکانیک سیار کلیبر، سوخت رسانی سیار کلیبر، امداد باطری کلیبر و پنچرگیری سیار کلیبر اشاره نمود.

09143339518 تماس فوری

هدف شرکت آقای امداد خودرو ارائه خدمات با کیفیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن و تضمین کیفیت خدمات امداد خودرویی می‌باشد. شرکت آقای امداد خودرو در طول شبانه‌روز آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز در شهر زیبای کلیبر می‌باشند و دارای نمادهای مختلفی مانند مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودرو ها و همچنین سازمان حمل و نقل درون بار می‌باشند که شما عزیزان می‌توانید از نهادهای مربوطه استعلام نمایید.

 

امداد خودرو کلیبر

امداد خودرو کلیبر

امداد رسانان با تجربه شرکت آقای امداد خودرو با انواع یدک‌کش، کفی خودرو بر و جرثقیل دکل دار با هدف تسریع در ارائه خدمات به مشتریان عزیز را دارند و همه خدمات تعمیر در محل خودرو و انتقال و جابجایی خودرو را با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت برای مشتریان عزیز به انجام می‌رسانند. 

 امداد خودرو کلیبر شرکت آقای امداد خودرو خدماتی مانند عیب یابی و رفع عیب خودرو در محل، تعویض روغن، جلوبندی سازی، مکانیک سیار، شستشوی انژکتور، تنظیم موتور، تون آپ و امداد باطری و… که توسط افراد آموزش دیده و کارآزموده ارائه می‌شوند. در مقابل، خدمات حمل خودرو که توسط انواع یدک‌کش، خودرو بر، جرثقیل دکل دار، و کفی های خودروسوار به مشتریان عزیز در شهر کلیبر ارائه می‌گردد و با کیفیت و ایمنی بالا خودرو مشتریان عزیز را حمل می‌نمایند که در ادامه این خدمات را مورد بحث قرار می‌دهیم.

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

یدک کش کلیبر

امداد خودرو شرکت آقای امداد خودرو با 12 سال سابقه درخشان خود در زمینه حمل و نقل و خدمات امداد خودرویی که این امر توسط نظرات مشتریان عزیز جمع بندی شده و یکی از معتبرترین و بهترین شرکت امداد خودرو کشوری شناخته می‌شود. یکی از برترین شعبات شرکت آقای امداد خودرو امداد خودرو  کلیبر می‌باشد.

یدک کش کلیبر

زیرا این شرکت به دلیل سر سبزی و طبیعت گردی این شهر زیبا که همیشه مسافران زیادی را دربر می‌گیرد بالغ بر 13 خودرو یدک کش و خودروبر و تقریبا حدود 4 دستگاه خودرو تعمیر در محل در تمام نقاط این شهر و حومه آن مستقر نموده تا اولین تماس مشتریان، در کمترین زمان ممکن در کنار مشتریان عزیز حضور یابند و بهترین خدمات را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

از خدمات حمل خودرو و یدک کش کلیبر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حمل خودرو برای تعویض پلاک
  • حمل خودروهای معیوب به تعمیرگاه‌های معتبر 
  • استعلام دستمزد در محل بصورت آنلاین
  • نظارت کامل مشتریان از لحظه یدک کش کردن خودرو تا رساندن به مقصد
  • بررسی دقیق خودرو و اتصالات برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو حمل شونده

خودروبر کلیبر

تیم خودروبر کلیبر آقای امداد خودرو آماده ارائه انواع خدمات به انواع خودروهای سنگین، نیمه سنگین و خودروهای سواری با برخورداری از نیروها و کادری متخصص با استفاده از دستگاه‌ها و خودروهای کامیونت‌های بروز برای جابجای وسیله نقلیه مشتریان عزیز در هر نقطه از شهر زیبای کلیبر می‌باشند. خودروبرها یکی از مطمئن‌ترین و ایمن‌ترین روش‌ها برای جابجایی وسیلبه نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین به شمار می‌روند و در دو نوع خودروبر تکی و چند ظرفیته مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر تکی با کامیونت خودروبر یکی از اولین خودروها برای جابجایی وسیله نقلیه بکار گرفته می‌شوند. در صورتی که تریلی خودروبر یا همان خودروبر های چند ظرفیته برای حمل چند خودرو بصورت همزمان مناسب است و قابلیت جابجایی 6 الی 8 خودرو سواری را دارند. همچنین فقط برای حمل خودرو بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودروبر کلیبر

خودروبرهای شرکت آقای امداد خودرو در سریع‌ترین زمان ممکن در کنار مشتریان عزیز حضور  و خودروی آنها را برای تعمیرات و جابجایی بارگیری می‌نمایند.حمل خودروهای مسابقه‌ای، حمل خودرو های پلاک نخورده و صفر کیلومتر، حمل خودرو های معیوب و دچار نقص فنی شده، جابجایی خودروهای تصادفی، حمل خودروهای لوکس و حمل خودروهای کلاسیک را در هر نقطه در شهر کلیبر توسط خودروبر کلیبر شرکت آقای امداد خودرو انجام می‌گیرد.

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریس –  امداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا