امداد خودرو جلفا 09143339518

به سایت امداد خودرو جلفا یکی از بهترین شعبات آقای امداد خودرو خوش آمدید. یکی از بهترین شرکت های امداد خودرو در زمینه حمل و نقل خودرو با یدک کش و کفی خودروبر در شهر جلفا، تعمیر در محل جلفا، پنچر گیری سیار در جلفا، و تمامی خدمات امدادی در جلفا، شرکت آقای امداد خودرو می‌باشد.

این شرکت غالب بر 13 سال سابقه درخشان خود در زمینه امداد خودرویی توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را در شهر جلفا به خود جلب نماید. لازم به ذکر است تعرفه های امدادی شرکت آقای امداد خودرو طبق مصوبه اتحادیه امداد خودرو کشوری می‌باشد.

این شرکت به دلیل جاذبه زیاد گردشگری این شهر، غالب بر 20 دستگاه خودرو امداد خودرو نظیر یدک کش، کفی خودرو بر و خودروهای تعمیر در محل می‌باشند و نزدیک بر 60 نفر نیروی امدادی در این شهر مستقر نموده تا خدمات بهتری نسبت به سایر شرکت های امداد خودرو به همشهریان عزیز در شهر جلفا خدمات امدادی ارائه نمایند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

امداد خودرو جفا

امداد خودرو جلفا

دیگر نیازی نیست همشهریان عزیز در شهر جلفا از خرابی خودرو و یا حمل و جابجایی خودرو نگران شوند. شرکت امداد خودرو جلفا ( آقای امداد خودرو ) همراه همیشگی خودروی شماست. در هر کجا از شهر جلفا به امداد خودرو نیاز داشتید، کافیست با شرکت آقای امداد خودرو تماس بگیرید تا در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن نیروی امدادی به محل خودرو شما مشتریان عزیز اعزام گردند.

بهترین کلینیک خودرویی، برق خودرو تبریز، باطریسازی خودروهای سایپا، پارس خودرو، بهترین باطریسازی تبریز و مرجع برق تمامی خودروهای وارداتی و بروز را از ما بخواهید.

مجموعه خدمات خودرویی آقای امداد خودرو این تعهد را به شهروندان عزیز می‌دهند که تمامی هزینه‌های دریافتی مطابق با نرخ مصوبه اتحادیه باشند و هیچگونه هزینه اضافی از شما مشتریان عزیز دریافت نگردد.

یدک کش جلفا

این روزها خودروهای یدک کش متعددی در زمینه حمل و نقل و جابجایی خودرو فعالیت می‌نمایند. ولی سوال اینجاست که آیا تمامی یدک کش ها دارای مجوز فعالیت هستند؟ در جواب باید به صراحت گفت البته که نه

تمامی یدک کش ها باید دارای پروانه اشتغال و فعالیت از سازمان های مربوطه را اخذ نمایند و مشتریان عزیز در شهر جلفا باید هنگام درخواست یدک کش در جلفا باید هنگام درخواست یدک کش، از دارا بودن این مجوز از سمت راننده یدک کش اطلاع داشته باشند، چرا که در صورت بروز حادثه و نداشتن پروانه اشتغال یدک کش، شخص درخواست کننده با مشکلات جدی روبه رو خواهند شد.

یدک کش جلفا

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

خودروبر جلفا

ما در واحد خودروبر جلفا ( شرکت آقای امداد خودرو )، نظارت دقیقی بر استخدام و بکارگیری نیروی انسانی خود داریم و در کنار دریافت مدارک و هویت تکنسین خود، گواهی عدم سوء پیشینه را نیز از آنها دریافت و بررسی کرده‌ایم. در کنار این موارد، تمامی خدمات انجام گرفته از سوی امداد رسانان به صورت کامل تایید صلاحیت و ضمانت شده است تا خدمات امداد رسانی خود را به بهترین شکل ممکن به شما مشتریان عزیز در شهر جلفا ارائه دهند.

علاوه بر این ما یک سیستم نظرسنجی و پیگیری را نیز برای هر یک از واحد ها و تکنسین خود ایجاد کرده‌ایم تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی آنها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم و در جهت بهبود آنها تلاش نماییم.

در واقع شما عزیزان می‌توانید پس از هر بار استفاده از خدمات امدادگران این شرکت یاری نمایید.

خودروبر جلفا

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا