امداد خودرو هریس شرکت آقای امداد خودرو

به بهترین سایت امداد خودرو هریس خوش آمدید. هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز در شهر هریس می‌باشد. شرکت امداد خودرو آقای امداد خودرو در شهر هریس به مدیریت آقای نجف پور دارای شعبات مختلف در سر تا سر کشور می‌باشد که یکی از بهترین و مهمترین شعبات این کشور در شهر هریس ایجاد شده است.

این شرکت بالغ بر 8 خودروی امدادی اعم از خودروهای تعمیر در محل، یدک کش های زنجیری و هدرولیکی و کفی های خودروبر در این شهر مستقر نموده تا با درخواست امداد مشتریان عزیز در این شهر در کمترین زمان به محل خودروی مشتریان اعزام و خدمات امداد رسانی را بعمل در آورند.

تماس سریع و فوری: 09143339518

با توجه به شرایط امروزه یکی از دغدغه های انسان ها نگهداری از خودرو و خدمات فنی آن می‌باشد که در این حالت با توجه به هزینه های بالای نگهداری و مشکلات فنی خودروها باید بهترین روش و راه حل را باید انتخاب کرد. در زمانی که شرکت های امداد خودرو بوجود نیامده بود مردم، نگرانی‌های زیادی از این بابت داشتند. ولی با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد شرکت های امداد خودرو، اکثر نگرانی ها از این بابت رفع شد.

 

خدمات امداد خودرو هریس

 • حمل خودرو با یدک کش دکل دار هریس
 • حمل خودرو با یدک کش های هیدرولیکی هریس
 • حمل خودرو با کفی خودروبر هریس
 • تعمیر در محل هریس
 • مکانیک سیار هریس
 • امداد باتری هریس
 • سوخت رسانی هریس

اپراتور شبانه روزی امداد خودرو آقای امداد خودرو در شهر هریس به طور شبانه روز ( 24 ساعته ) و تمامی ایام سال حتی در روزهای تعطیل آماده دریافت درخواست، انتقاد و پیشنهادات شما مشتریان عزیز در شهر هریس می‌باشند. پس کافیست تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو هریس

 

از دیگر شعبات آقای امداد خودرو میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

امداد خودرو آفای امداد خودرو در شهر زیبای هریس توانسته اغلب خدمات امدادی خودرو های داخلی و خارجی را تحت پوشش خود قرار دهد که عبارت است از:

 1. امداد خودرو ایران خودرو هریس 
 2. امداد خودرو سایپا هریس
 3. امداد خودرو ام وی ام هریس
 4. امداد خودرو تلاش خودرو هریس
 5. امداد خودرو کرمان موتور هریس
 6. امداد خودرو پارس خودرو هریس
 7. امداد خودرو خودرو های هیوندای هریس
 8. امداد خودرو کیا هریس

یدک کش هریس

خودروهای یدک کش هریس شرکت آقای امداد خودرو در شهر هریس به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتست از:

 1. خودروهای یدک کش هیدرولیکی
 2. خودرو های یدک کش دکل دار

نوع اول این خودرو ها که ملغب به یدک کش های هیدرولیکی می‌باشد، نسل جدید از یدک کش ها میباشند. در این نوع یدک کش ها هیچ گونه آسیبی به خودرو حمل شونده وارد نمی‌شود و فقط از چرخ های جلو خودروی حمل شونده بارگیری میشوند و مناسب خودروهای سالم، خودروهای ارتفاع کم، خودروهای وارداتی بکار میروند.

نوع دوم این یدک کش ها که ملغب به یدک کش های زنجیری یا دکل دار می‌باشد، نسل اول از یدک کش ها می‌باشند. این نوع یدک کش ها اغلب برای خودروهای قدیمی که سپر آنها با لاستیک فاصله کمی دارند، خودروهای تصادفی، خودروهای که در جوب گیر می‌کنند و یا خودروهایی که به مانع گیر می‌کنند مناسب می‌باشند.

توصیه های امداد خودرو هریس شرکت آقای امداد خودرو

 • با توجه به شرایط جوی و کوهستانی بودن استان آذربایجان شرقی که شهر هریس هم یکی از شهرهای همین استان می‌باشد، لازم به ذکر است که از مایع ضد یخ طی چهار فصل به عنوان مایع خنک کننده استفاده نمایید. زیرا یکی از خواصیت های این مایع علاوه بر یخ زدگی خودرو، جلوگیری از فرسودگی آلیاژهای موتوری خودرو می‌شود.
 • قبل از فرا رسیدن فصل زمستان و سرما، دینام، استارت، باتری، شیلنگهای آب و چراغ های خودرو را در مراکز مجاز و مربوطه چکاپ نمایید. چون با فرا رسیدن فصل سرما استعلاک این قطعات در خودرو بیشتر می‌شود و احتمال ایجاد نقص فنی زیاد است.
 • با توجه به کوهستانی بودن استان آذربایجان شرقی بویژه شهر هریس همیشه در خودرو خودلوازمی چون لباس گرم، پاور بانک موبایل ، شیشه شور درجه یک و زنجیر چرخ به همراه داشته باشید.

امداد خودرو هریس

شعبات امداد خودرو فراز در سایر شهر ها

امداد خودرو تبریزامداد خودرو صوفیانامداد خودرو مهربانامداد خودرو هریسامداد خودرو مرندامداد خودرو بستان آبادامداد خودرو اهرامداد خودرو بیلوردیامداد خودرو سردرودامداد خودرو خواجهامداد خودرو شهر جدید سهندامداد خودرو ایلخچیامداد خودرو باسمنجامداد خودرو اسکوامداد خودرو آذر شهرامداد خودرو زرنقامداد خودرو دوزدوزان

3 دیدگاه دربارهٔ «بهترین امداد خودرو هریس ( 09143339518 ) ارزان + سریع + مطمعن»

 1. بازتاب: امداد خودرو شبستر ( 09143339518 ) خودروبر شبستر

 2. بازتاب: امداد خودرو تبریز | 09148743588 | بهترین امداد خودرو 1402

 3. بازتاب: امداد خودرو مهربان | 09148743588 | یدک کش مهربان

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
پیمایش به بالا